APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi
Güvenli ⭐✅ Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası ✌ ✌ - Baskı Önizleme

+- APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi (https://apbturkiye.com/forum)
+-- Forum: APB Türkiye Genel (https://apbturkiye.com/forum/forum-apb-t%C3%BCrkiye-genel)
+--- Forum: APB Türkiye Auction (https://apbturkiye.com/forum/forum-apb-t%C3%BCrkiye-auction)
+---- Forum: Satım (https://apbturkiye.com/forum/forum-sat%C4%B1m)
+---- Konu Başlığı: Güvenli ⭐✅ Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası ✌ ✌ (/konu-%E2%AD%90%E2%9C%85-sat%C4%B1l%C4%B1k-legendary-silahlar-ve-oyun-paras%C4%B1-%E2%9C%8C-%E2%9C%8C.html)

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - s0ZNIz - 15-01-2019

(15-01-2019, Saat: 00:31)Shymu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Cap40 göremedim mesela satabilirim yoksa

Dediğim gibi, durumu yukarıda anlattım. Dilerseniz silahı sizden alabiliyorum, belirttiğiniz fiyata ekliyorum.

(15-01-2019, Saat: 00:39)AlaskanCrab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Anladım, bu işte ciddi bir emek var, kısa zamanda sıkılıp bırakmamanız açısından en azından sizin için de biraz motivasyon olacak şekilde bir aracı ücreti belirlerseniz iyi olur. Sonuçta bu yaptığınız baya baya bir iş ve sıkılıp bırakmanızı istemem, emeğinizin bir karşılığı olmalı. En azından deneme sürecinden çıkınca, işler rayına oturunca.
Dediğim gibi elimdeki eşyaları müsait olduğunuz bir zaman vermek isterim.

Evet Smile zaten denemek istedik eğer herşey istediğimiz gibi giderse, ilerleyen zamanlarda bu konuyu dahada iyileştirip cüzi bir miktar kesinti yapacağız, bunu da silahı satıldı varsayıp sahibinin eline tam olarak ne geçeceğini teslim alırken bildireceğiz. İsteğe bağlı olarak satıldıktan sonra ister nakit ister kod olarak alabilir. Düşünceleriniz içinde teşekkür ediyorum.

Bu ve bunun gibi konular için Forum Öneri Merkezi kategorisinden forumla ilgili çeşitli değişiklik önerilerinde bulunarak bize forumu geliştirmemizde yardımcı olabilirsiniz. Üyelerin önerisiyle yapılan değişikliklerde değişiklik notunun yanında üyenin nickini belirteceğiz. Teşekkürler.

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - Satoru - 15-01-2019

@AlaskanCrab Aklımdaki tüm soruları sormuşsun, helal Big Grin sistemse çok iyi düşünülmüş inş. arkadaşın dediği gibi sonradan sıkılıp bırakmazsın. Aslında burda yapılan yine bir nevi middleman'lık. Sadece daha çok çaba sarfediyorsun. Şuan yapmış oldukların ve ileride yapacakların için eline emeğine sağlık.

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - Xeaver - 15-01-2019

Bir adet Duck ve Nano tarafımca sorunsuz ve hızlı bir şekilde satın alınmıştır. Her zamanki gibi güvenilirliğinizden dolayı teşekkür ederim Big Grin

[Resim: y6N02j.png]

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - KALENDAR78 - 15-01-2019

Ursus ve nano almak istiyorum

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - Atheu - 15-01-2019

Elimde bir adet jersey ve medusa var bunların ederi 50TL mesela ben size bunları verip konudaki silahlardan 50TL lik herhangibiriyle takaslamam mümkünmü? Nano istiyorum da

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - s0ZNIz - 15-01-2019

(15-01-2019, Saat: 17:48)Atheu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Elimde bir adet jersey ve medusa var bunların ederi 50TL mesela ben size bunları verip konudaki silahlardan 50TL lik herhangibiriyle takaslamam mümkünmü? Nano istiyorum da

Popülaritesi düşük silahları yazmışsınız, zaten takas yok maalesef.

Arkadaşlar Bakın konuda belirttim sadece nakit diye, bu konuda pazarlık dahi teklif etmeyin.
Yazılan fiyatlar son fiyatlardır, ister alır ister almazsanız kimse sizi zorlamıyor. Burada size güvence sağlıyoruz, konuyu açtığımdan beri gelen takas teklifleri ve pazarlık teklifleri inanın beni bezdirdi artık, yani konuyu silip silahları iade etmeyi bile düşündüm.
Şurada konuya düzgünce yazmışız bakın, okuyun. Pazarlık yapmaya kalkmayın, ödeme yöntemi olarak sadece nakit diye belirtmişim zaten.
Bundan sonra özellikle belirtmiş olmama rağmen, pazarlık veya takas için mesaj atanlara cevap vermeyeceğim bilginiz olsun.

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - KALENDAR78 - 16-01-2019

Silahlarin fiyatlari icin oylama yapılmasını talep ediyorum.daha müspet fiyatlar olmasını diliyorum.

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - AllizzWell - 17-01-2019

duck eksik sanki resmi ve fiyatı yok^^

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - Nephilim - 17-01-2019

(14-01-2019, Saat: 20:55)Owner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Bu konuda gördüğünüz silahlar sadece elimizde bulunan silahlardır. Olmayanları eklemedik haliyle.
(17-01-2019, Saat: 09:17)AllizzWell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: duck eksik sanki resmi ve fiyatı yok^^
Big Grin çok iyi anlıyorum seni admin.

Cvp: [ APB Türkiye ] Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası - s0ZNIz - 19-01-2019

FFA R&D ve Ursus, isteğe bağlı olarak ocak ayının 25'ine kadar geçici olarak indirime girmiştir. iyi forumlar.