APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi

Tam Versiyon: Eskilerden Sağlam Hesap WESHNOF uygun fiyat
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Hesapta yaşanan tatsız olaydan dolayı içindeki modlar ve legendary silahlar yoktur sadece 255crime 4m para alarak bolca mod aldım. Bundan dolayı oyunu komple bırakma kararı aldım 300tl gibi bir fiyata bırakıyorum. Hesabın içi kıyafet ve araba packi doludur.


Öncelikle herkese selamlar bu hesabın 2. sahibiyim alalı 2 hafta falan oldu ama şuan belli sebeplerden dolayı satılığa çıkarma kararı aldım. Hesabı aldığım fiyatın biraz altına veya üstüne vereceğim kaça aldığım bende kalsın. Hesap göründüğü gibi oldukça dolu bir hesap 255enf de gördüğünüz tüm arabaların kitleri mevcut. diğer hesaplardada aynı şekilde kit ve kıyafet konusunda asla sıkıntı çekmezsiniz bir çok kaliteli dövme ve themede mevcut alıp zerre masraf yapmadan oynabileceğiniz bir hesap bu sizin inisiyatifinize kalmış bir durum bir kaç fotoğrafta ekliyorum sormak istediğiniz soru olursa 542 379 1120 ulaşırsanız sevinirim.
Modifikasyon falan olarak oldukça doludur onları saymıyorum bile.

ARKADAŞLAR LÜTFEN ÖNCE SEN DİYE MESAJLARLA GELMEYİNİZ. EĞER SATILIRSA ENPARA KULLANIYORUM PARA HESABIMA YATTIKTAN SONRA HESAP DEVRİNİ GERÇEKLEŞTİRİRİM DİLİYENLER İLE  ANKARA İÇERİSİNDE ELDEN SATIŞTA YAPABİLİRİM.


[Resim: edXuPZ.png]
[Resim: X0R792.png]
[Resim: S54YhA.png]
[Resim: BpWIMz.png]
[Resim: WdnRCS.png]
[Resim: 7iBTUT.png]
[Resim: XCDkcr.png]
[Resim: iHmCwk.png]
[Resim: yUuj3D.png]
[Resim: zGoYfz.png]
[Resim: ekU4Ar.png]

NANO ALIP CAP40 SATILMIŞTIR

FİYAT 600TL PAZARLIK MEVCUT
güncel
güncel
ben düşünüyorum
Hesap satılmadıysa ilgileniyorum!