APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi

Tam Versiyon: Aradığınız Tüm Silahlar ve Oyun Parası // 270M-300M 'lik Hazır Stoktan Satış!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2
Kapanmıştır.
Hocam merhabalar, alıcı değilim şimdilik ancak şu OCSP'lerin mevzusu nedir anlayamıyorum. Hepsi aynı değil mi sadece "tag"leri farklı oluyor bildiğim kadarıyla. Neden biri pahalı diğeri ucuz. Nadirdir elbette ancak aralarında tepme/ateş sıklığı vb fark yoksa bu fark fazla değil mi? Smile merakımdan sordum kolay gelsin
(14-10-2019, Saat: 00:15)Psychologist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam merhabalar, alıcı değilim şimdilik ancak şu OCSP'lerin mevzusu nedir anlayamıyorum. Hepsi aynı değil mi sadece "tag"leri farklı oluyor bildiğim kadarıyla. Neden biri pahalı diğeri ucuz. Nadirdir elbette ancak aralarında tepme/ateş sıklığı vb fark yoksa bu fark fazla değil mi? Smile merakımdan sordum kolay gelsin

Merhaba hocam, alıcı olup olmamak önemli değil,her zaman için yardım ve rehberliğe hazırım.İstediğinizi sormaktan çekinmeyin,
OCSP konusuna gelirsek, aslında genel itibariyle 4 tane ocsp var diamonds hearts clubs ve spades, bunlar kutulardan normal olarak çıkanlar ancak birde nadirin de nadiri bir oran çıkan bir ocsp çeşidi daha var,o silah OCSP JOKER oluyor. Bu 5 inin arasında hiçbir teknik fark yok ancak insanoğlu her zaman için nadir olanları sevmiş ve onlara kıymet vermiştir.Bu durum Ocsp ler içinde geçerli, Ocsp JOKER şu an için, apb serverlerinin en nadir silahıdır,citadel serverında en fazla 70-80 tane olduğu yönünde duyum aldım, sayılarını da çok defa hesaplamaya çalıştım bir zaman boyunca ama kendi tahminim 50-60 in çok az üstünde olduğu yönünde.Bu yüzden kendilerini bulmak oldukça zordur.Şöyle söyliyim normal şartlarda oyun içinde 15-16M lere bulabilirsiniz ancak bana 17M versenizde satamam elimdekileri,çünkü satıcı rekabeti düşük olduğu için 20M e de elden çıkarılabiliniyor.
Velhasıl kelam, tek farkı çok ama çok nadir olması, FFA RD III kutu silahı değildir ve sayıları ne artar ne azalır ama bunlar onlardan bile nadir.Ve az olanlar kıymet görmüştür,insanlar tarafından,normal oyunculardan ziyade daha çok zengin kısım tarafından tercih edilir,en büyük alınma sebebi ise koleksiyon içindir.
(14-10-2019, Saat: 00:25)fatrading Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-10-2019, Saat: 00:15)Psychologist Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Hocam merhabalar, alıcı değilim şimdilik ancak şu OCSP'lerin mevzusu nedir anlayamıyorum. Hepsi aynı değil mi sadece "tag"leri farklı oluyor bildiğim kadarıyla. Neden biri pahalı diğeri ucuz. Nadirdir elbette ancak aralarında tepme/ateş sıklığı vb fark yoksa bu fark fazla değil mi? Smile merakımdan sordum kolay gelsin

Merhaba hocam, alıcı olup olmamak önemli değil,her zaman için yardım ve rehberliğe hazırım.İstediğinizi sormaktan çekinmeyin,
OCSP konusuna gelirsek, aslında genel itibariyle 4 tane ocsp var diamonds hearts clubs ve spades, bunlar kutulardan normal olarak çıkanlar ancak birde nadirin de nadiri bir oran çıkan bir ocsp çeşidi daha var,o silah OCSP JOKER oluyor. Bu 5 inin arasında hiçbir teknik fark yok ancak insanoğlu her zaman için nadir olanları sevmiş ve onlara kıymet vermiştir.Bu durum Ocsp ler içinde geçerli, Ocsp JOKER şu an için, apb serverlerinin en nadir silahıdır,citadel serverında en fazla 70-80 tane olduğu yönünde duyum aldım, sayılarını da çok defa hesaplamaya çalıştım bir zaman boyunca ama kendi tahminim 50-60 in çok az üstünde olduğu yönünde.Bu yüzden kendilerini bulmak oldukça zordur.Şöyle söyliyim normal şartlarda oyun içinde 15-16M lere bulabilirsiniz ancak bana 17M versenizde satamam elimdekileri,çünkü satıcı rekabeti düşük olduğu için  20M e de elden çıkarılabiliniyor.
Velhasıl kelam, tek farkı çok ama çok nadir olması, FFA RD III kutu silahı değildir ve sayıları ne artar ne azalır ama bunlar onlardan bile nadir.Ve az olanlar kıymet görmüştür,insanlar tarafından,normal oyunculardan ziyade daha çok zengin kısım tarafından tercih edilir,en büyük alınma sebebi ise koleksiyon içindir.
Aynen öyle bendede 1 tane mevcut sadece koleksiyon için tutuyorum maksat envanterimde bulunsun diye almıştım.
Bende Ankara'da oturuyorum Ntec ursus almak istiyorum elinizde varsa
(14-10-2019, Saat: 14:01)vega1730 Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bende Ankara'da oturuyorum Ntec ursus almak istiyorum elinizde varsa

Tabi ki olmaz mı, yazdığım tüm stoklar günceldir. Elimde olmayan herhangi birşey yazamam asla, isterseniz bana özelden bir telefon numarası veya discord adresi verin, detayları görüştükten sonra ,eğer yakınsak laptopla gelebilirim yanınıza.
Arkadaşla alışveriş yaptık kendisi çok sıcakkanlı ve iyimser bi insan teşekkürler Smile
Tüm stoklar günceldir.
Ursus için öm alabilir miyim
(20-10-2019, Saat: 18:45)RoseSoldier Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ursus için öm alabilir miyim

Tabiki de
Sayfalar: 1 2