APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi

Tam Versiyon: ⭐✅ Satılık Legendary Silahlar ve Oyun Parası ✌ ✌
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6
[Resim: tnt.png]

Arkadaşlar merhaba,
Artık sizlerde APB Türkiye güvencesiyle legendary silah sahibi olabilirsiniz.
Yeni sistem ile sizin yerinize silahlarınızı belirlediğiniz fiyata ekliyor, satıldığında ise ücretin tamamını herhangi bir kesintiye uğramadan sizlere teslim ediyoruz. (Henüz test aşamasında olduğundan, ilerleyen aylarda yeni aldığımız kararlar neticesinde kesintiler olabilir) Sistemimize destek sağlayıp silahlarını teslim eden kullanıcılara teşekkür ediyoruz.

Silahların yanında (x2) şeklinde ibareler bulunmaktadır.. Bu elimizde kaç adet bulunduğunu göstermektedir. Bir süre önce açtığımız market sistemini gözden geçirerek, APB Türkiye satışlarını market üzerinden yapacağımız bilgisini şimdiden de vermiş olalım. Önümüzdeki aylarda bu konu ile ilgili forumda çeşitli çalışmalar görebilirsiniz, yaptığımız değişiklikler ve üzerine eğildiğimiz alanlarla ilgili görüşlerinizi bize bildirmeyi unutmayın.
İyi forumlar.

(15-01-2019, Saat: 00:21)AlaskanCrab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Oyun parasının belirli bir fiyatı olacak mı? eğer öyleyse yazarsanız sevinirim.
Alırken vereceğimiz para bir hesaba mı aktarılacak? eğer öyle olursa siz de kendi hesabınızdan itemin sahibine ayrıca bir para aktarmayla uğraşacaksınız falan baya uğraştırıcı olacaktır. Steam wallet vb gibi farklı ödeme yöntemlerini kabul eden kullanıcılar sizlere aracı olmanız için item verebilir mi? Benim elimde de satılmasını istediğim vbr,commander,dow thumper,anubis var size nasıl ulaştırabilirim?

Oyun parası üyelerden gelmedi, sadece bana ait ve şuan için ona bir fiyat biçemedik hala bunun için düşünüyoruz. Bunun dışında itemleri, bana mesaj attığınız da belirteceğim hesaba aktarılması için oyuna girip sizlerden alıyorum. Satış olayı ise şöyle; eğer sizin verdiğiniz itemin aynısını sizden önce bir üye verdiyse, siz sıraya giriyorsunuz. Satılan item sizinkiyle aynıysa ön sıradaki silahın sahibine ücretini yolluyorum. Ödemeyi kendi hesaplarımdan masrafsız EFT ile gönderiyorum ve silah sahibi steam wallet istedi diyelim, ben sadece karşı tarafa nakit satıyorum, gelen para ile silah sahibi kendisi ister steam wallet kodu alır ister normal harcar kendi bilir. İşleyiş bu şekildedir. Bu konuda gördüğünüz silahlar sadece elimizde bulunan silahlardır. Olmayanları eklemedik haliyle.

Bu ve bunun gibi konular için Forum Öneri Merkezi kategorisinden forumla ilgili çeşitli değişiklik önerilerinde bulunarak bize forumu geliştirmemizde yardımcı olabilirsiniz. Üyelerin önerisiyle yapılan değişikliklerde değişiklik notunun yanında üyenin nickini belirteceğiz. Teşekkürler.

Arkadaşlar fiyatlar kesin ve nettir, indirim olmaz.. Pazarlık için mesaj atmayın lütfen.

[Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]
STOK YOKTUR
[Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]  [Resim: Xb2A8k.png]
STOK YOKTUR

Gördüğünüz silahlar an itibari ile kalmamış veya teslimat bekliyor olabilir.
Dolayısıyla talibi olduğunuz silah için, kesin alacağınız zaman net olarak mesaj atın ve pazarlığa girmeyin.

Son güncelleme : 09.08.2022 - 20:30[/align]
Kesinlikle güzel bir çalışma olmuş , geçen olanlar gibi bir konunun bir daha yaşanmaması için güzel bir proje. Duck ve Nano almak isterim şahsen , özelden konuşabilir miyiz?
Peki biz sizlere satabiliyormuyuz?
(14-01-2019, Saat: 22:02)Shymu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Peki biz sizlere satabiliyormuyuz?

Eksiye düşmedikçe, alım yapmıyoruz maalesef.
Ya çok iyi düşünmüşsünüz gerkçektende. Bayadır da Ursus arıyordum ama önce senci çok insan var ve gerçekten güvenemiyorsun. 1 adet N-TEC 7 'Ursus' tarafımca alınmıştır teşekkürler admin. Parayı denkleştirebilirsem birde nano almak istiyorum Big Grin
(15-01-2019, Saat: 00:02)Nephilim Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Ya çok iyi düşünmüşsünüz gerkçektende. Bayadır da Ursus arıyordum ama önce senci çok insan var ve gerçekten güvenemiyorsun. 1 adet N-TEC 7 'Ursus' tarafımca alınmıştır teşekkürler admin. Parayı denkleştirebilirsem birde nano almak istiyorum Big Grin

Teşekkürler, keyfini çıkarın. [Resim: smile.png]
Öncelikle çok güzel bir konu ve düşünce olmuş, pek çok yönden daha güvenilir ve iyi bir alışveriş ortamı sunmuşsunuz.
Anlamadığım birkaç nokta var. Oyun parasının belirli bir fiyatı olacak mı? eğer öyleyse yazarsanız sevinirim.
Alırken vereceğimiz para bir hesaba mı aktarılacak? eğer öyle olursa siz de kendi hesabınızdan itemin sahibine ayrıca bir para aktarmayla uğraşacaksınız falan baya uğraştırıcı olacaktır.

Steam wallet vb gibi farklı ödeme yöntemlerini kabul eden kullanıcılar sizlere aracı olmanız için item verebilir mi?

Ayrıca vbr Huntress'ı gözden kaçırmışsınız galiba.
Benim elimde de satılmasını istediğim vbr,commander,dow thumper,anubis var size nasıl ulaştırabilirim?

(Ödeme yolları eklenmiş, sonradan gördüm kusura bakmayın)
(15-01-2019, Saat: 00:21)AlaskanCrab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle çok güzel bir konu ve düşünce olmuş, pek çok yönden daha güvenilir ve iyi bir alışveriş ortamı sunmuşsunuz.
Anlamadığım birkaç nokta var.  Oyun parasının belirli bir fiyatı olacak mı? eğer öyleyse yazarsanız sevinirim.
Alırken vereceğimiz para bir hesaba mı aktarılacak? eğer öyle olursa siz de kendi hesabınızdan itemin sahibine ayrıca bir para aktarmayla uğraşacaksınız falan baya uğraştırıcı olacaktır.

Steam wallet vb gibi farklı ödeme yöntemlerini kabul eden kullanıcılar sizlere aracı olmanız için item verebilir mi?

Benim elimde de satılmasını istediğim vbr,commander,dow thumper,anubis var size nasıl ulaştırabilirim?

Oyun parası üyelerden gelmedi, sadece bana ait ve şuan için ona bir fiyat biçemedik hala bunun için düşünüyoruz. Bunun dışında itemleri, bana mesaj attığınız da belirteceğim hesaba aktarılması için oyuna girip sizlerden alıyorum. Satış olayı ise şöyle; eğer sizin verdiğiniz itemin aynısını sizden önce bir üye verdiyse, siz sıraya giriyorsunuz. Satılan item sizinkiyle aynıysa ön sıradaki silahın sahibine ücretini yolluyorum. Ödemeyi kendi hesaplarımdan masrafsız EFT ile gönderiyorum ve silah sahibi steam wallet istedi diyelim, ben sadece karşı tarafa nakit satıyorum, gelen para ile silah sahibine steam kodu alıp veriyorum. İşleyiş bu şekildedir.
Ayrıca VBR gözden kaçırmadım, hayır. Bu konuda gördüğünüz silahlar sadece elimizde bulunan silahlardır. Olmayanları eklemedik haliyle.
(14-01-2019, Saat: 23:01)Owner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(14-01-2019, Saat: 22:02)Shymu Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Peki biz sizlere satabiliyormuyuz?

Eksiye düşmedikçe, alım yapmıyoruz maalesef.

Cap40 göremedim mesela satabilirim yoksa
(15-01-2019, Saat: 00:28)Owner Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(15-01-2019, Saat: 00:21)AlaskanCrab Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Öncelikle çok güzel bir konu ve düşünce olmuş, pek çok yönden daha güvenilir ve iyi bir alışveriş ortamı sunmuşsunuz.
Anlamadığım birkaç nokta var.  Oyun parasının belirli bir fiyatı olacak mı? eğer öyleyse yazarsanız sevinirim.

Oyun parası üyelerden gelmedi, sadece bana ait ve şuan için ona bir fiyat biçemedik hala bunun için düşünüyoruz. Bunun dışında itemleri, bana mesaj attığınız da belirteceğim hesaba aktarılması için oyuna girip sizlerden alıyorum. Satış olayı ise şöyle; eğer sizin verdiğiniz itemin aynısını sizden önce bir üye verdiyse, siz sıraya giriyorsunuz. Satılan item sizinkiyle aynıysa ön sıradaki silahın sahibine ücretini yolluyorum. Ödemeyi kendi hesaplarımdan masrafsız EFT ile gönderiyorum ve silah sahibi steam wallet istedi diyelim, ben sadece karşı tarafa nakit satıyorum, gelen para ile silah sahibine steam kodu alıp veriyorum. İşleyiş bu şekildedir.

Anladım, bu işte ciddi bir emek var, kısa zamanda sıkılıp bırakmamanız açısından en azından sizin için de biraz motivasyon olacak şekilde bir aracı ücreti belirlerseniz iyi olur. Sonuçta bu yaptığınız baya baya bir iş ve sıkılıp bırakmanızı istemem, emeğinizin bir karşılığı olmalı. En azından deneme sürecinden çıkınca, işler rayına oturunca.
 Dediğim gibi elimdeki eşyaları müsait olduğunuz bir zaman vermek isterim.
Sayfalar: 1 2 3 4 5 6