APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi

Tam Versiyon: Ursus alınır acill 75 tl vericem
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Arkadaşlar acil ursus alınır intagramdan mesaj atabilirsiniz 
İnstagram: berk.urtekin
oyundan ulaş satiyim sana ursus
satabilirim . var şuan elimde 1 tane
Bu konunun akıbeti ne oldu bilgisi olan? Satıldıysa neden geri bildirim yapılmadı? Bu kadar mı zor?
İşte iletişim bilgilerini 1'den fazla vermenizi istiyor olmamızın sebebi tam olarak bu! Açılan konular ciddiyetsiz, aman satılsın da gerisi önemli değil mantığıyla açılan konular. Geri bildirim yapmaya bile tenezzül edilmiyor.
Siteye harcanan emeğin 1000'de 1'ini hak etmiyorsunuz gerçekten. İşte bu yüzden bir çok konuda gerideyiz, benciliz çünkü.
Etiketlediğim arkadaşlardan ricam, varsa konu ile ilgili bir gelişme bunu bildirebilir misiniz? Teşekkürler.

@AllizzWell
@kasker2004
(20-11-2018, Saat: 10:58)JCKSOFT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu konunun akıbeti ne oldu bilgisi olan? Satıldıysa neden geri bildirim yapılmadı? Bu kadar mı zor?
İşte iletişim bilgilerini 1'den fazla vermenizi istiyor olmamızın sebebi tam olarak bu! Açılan konular ciddiyetsiz, aman satılsın da gerisi önemli değil mantığıyla açılan konular. Geri bildirim yapmaya bile tenezzül edilmiyor.
Siteye harcanan emeğin 1000'de 1'ini hak etmiyorsunuz gerçekten. İşte bu yüzden bir çok konuda gerideyiz, benciliz çünkü.
Etiketlediğim arkadaşlardan ricam, varsa konu ile ilgili bir gelişme bunu bildirebilir misiniz? Teşekkürler.

@AllizzWell
@kasker2004

oyundan konuştuk ve anlasamadik, bunu foruma yazmak istemedim çünkü arkadasin silah alimini zorlastirabilir diye düsündüm.ayrica önceki konularima ve postlarima bakarsaniz genelde ticaretten sonra konuya mesaj yazip veya direk yöneticiye mesaj atip konuyu kitlemesini rica ediyorum. saygılar, iyi oyunlar.
(20-11-2018, Saat: 11:26)AllizzWell Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]
(20-11-2018, Saat: 10:58)JCKSOFT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Bu konunun akıbeti ne oldu bilgisi olan? Satıldıysa neden geri bildirim yapılmadı? Bu kadar mı zor?

@AllizzWell
@kasker2004

oyundan konuştuk ve anlasamadik, bunu foruma yazmak istemedim çünkü arkadasin silah alimini zorlastirabilir diye düsündüm.ayrica önceki konularima ve postlarima bakarsaniz genelde ticaretten sonra konuya mesaj yazip veya direk yöneticiye mesaj atip konuyu kitlemesini rica ediyorum. saygılar, iyi oyunlar.

@JCKSOFT Konu ile ilgili bende oyundan kendisiyle iletişim kuruyordum ama düşününce serzeniş'ini doğru buluyorum. Bazı arkadaşlar konuları sadace açmış olmak için açıyor veya bir süre sonra vazgeçiyor ama açılan konu aynı şekilde varlığını sürdürmeye devam ediyor. Bu gibi durumları bize bildirirseniz en azından konuyu kilitler veya çöp konu bölümüne taşırız.
Böylece silah arayışında olan insanlarda yanlış yönlendirilmez.
Bildirim içinde teşekkür ederiz. @AllizzWell
0554 227 0448 whatsuptan yazarsanız konuşalım ursus satıyorum verdiğiniz fiyat uygun