APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi

Tam Versiyon: T.C. Kimlik Onay ve Mobil Onay Sistemi Aktif!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
[Resim: karisik.png]

Sayın APB Türkiye Üyeleri

Bildiğiniz üzere forum sistemimize kısa süre içinde bir çok yenilik getirdik. Burada hem bilgi hem de diğer oyuncularla iletişime geçme fırsatı bulmayı istediğinizi biliyoruz ve bu yüzden son zamanlarda forumu daha da iyi ve daha güvenli hale nasıl getirebileceğimiz hakkında kafamızı epey yorduk. Bir süre önce zaten konu ile ilgili sizlere bilgi verilmişti ve sonuç olarak TC Kimlik Onay ve Mobil Onay sistemini kullanmaya hazır hale geldik. Bu konuda sizleri, sistem hakkında bilgilendirmeyi ve nasıl kullanacağınızı anlatacağım.

TC KİMLİK ONAYI HAKKINDA
TC Kimlik Numaraları; TC Kimlik No Doğrulama sayfasında Ad, Soyad, Doğum yılı değişkenleri ile doğrulandığından Fake TC Kimlik numaraları çalışmayacak. Sistem bakanlık ile eş zamanlı çalışacağı için TC Kimlik numaralarında sahtekarlık yapılması durumu mümkün olmayacaktır. Sunucuya girilen TC Kimlik numaraları; APB Türkiye Gizlilik Politikası gereğince güçlü bir şifreleme algoritması ile korunacaktır. Doğrulama yaptığınızda yukarıda gösterildiği gibi TC Kimlik Onay rozeti profilinize eklenecek.

T.C. Kimlik Onayı için aşağıdaki adımları uygulayın;
Kullanıcı Paneli  [Resim: arrow.png]  TC Kimlik Doğrulama  [Resim: arrow.png]  Bilgilerinizi giriniz ...

MOBİL ONAYI HAKKINDA
Doğrulama sayfasında SMS apileri tarafından gönderilen kod ile doğrulama yapılacak. Bu yüzden herhangi bir sahte numara kayıt edilmesi imkansızdır. Bilerek yanlış numara girip saçma amaçlar için uğraşan arkadaşları da düşünerek, doğrulama hakkı getirilecek ve böylece üyelerin doğrulama için 3 hakkı olacak. Sunucuya girilen telefon numaraları; APB Türkiye Gizlilik Politikası gereğince güçlü bir şifreleme algoritması ile korunacaktır. Doğrulama yaptığınızda yukarıda gösterildiği gibi Mobil Onay rütbesi profilinize eklenecek.

Mobil Onayı için aşağıdaki adımları uygulayın;
Kullanıcı Paneli  [Resim: arrow.png]  Mobil Doğrulama  [Resim: arrow.png]  Bilgilerinizi giriniz ...

Kimler bu sistemden faydalanıp rütbelere sahip olabilir ?
İsteyen herkes TC Kimlik No Onaylı ve Mobil Onaylı olabilir, özellikle de alışveriş yapacaklar için önerilir.

UYARI : Mobil ve TC Onay yapanlar %100 dolandırıcı değildir demiyoruz, bu güven meselesi bunu göz önünde bulundurun. Olası bir sahtekarlık durumu söz konusunda, anlaşmalı olduğumuz "K&P Legal - Global Hukuk ve Danışmanlık Bürosu" aracılığı ile onayını vereceğiniz; "TC Kimlik Onay" veya "Mobil Onay" numaralarınız'dan ikametgah adresinize kadar ulaşabiliyoruz. O yüzden eğer sıkıntı vermeye niyetliyseniz, bu durumun sizin içinde büyük bir sıkıntı olduğunu göz önünde bulundurun.

APB Türkiye Yönetimi
Sistem süper olmuş valla ellerinize kollarınıza sağlık
Uzun zamandır bekleniyordu, gayet güzel olmuş. Aklında soru işareti takılan arkadaşlar Gizlilik Politikasını okusun, iyi iş çıkarmışsınız gerçektende. Smile
Uzun süre bekledik karşılığını aldık. Süper !
Ben bu forumun beyaz yorucu fontta, taraflı modlarıyla nasıl kalabalık bir yer olduğunu hatırlıyorum.( Guildlerden bahsetmiyorum bile. Sürüsüne berekketi.) Şimdi bu kadar yenilikle, bu kadar imkanla o günleri katlayacağını canı gönülden inanıyorum. Yardımıma ihtiyaç olunursa ben burdayım. Seve seve yardımcı olurum
Yaptığımız her şey APB severler için.. Burada böylece güvenli bir alan oluşturmuş olduk, henüz sayımız az ve sitenin varlığından haberi olan çok az oyuncu var. Sizlerin de yardımıyla burayı canlandıracak, önerileriniz ve foruma olan ilginiz ile daima daha iyiye gideceğiz.