APB Reloaded Türkiye Fan Sitesi

Tam Versiyon: Forum Market Sistemi Aktif!
Şu anda arşiv modunu görüntülemektesiniz. Tam versiyonu görüntülemek için buraya tıklayınız.
Merhaba APB Türkiye üyeleri...

Uzun zamandır aklımızda olan ama bir türlü faaliyete geçiremediğimiz özelliği aktif etmiş bulunuyoruz. Artık forumda konu, yorum, anket veya referans gibi katkılarda bulunan herkes belli bir miktar sanal para elde ediyor. Bu sanal para ile APB Reloaded hesabınız için çeşitli ürünler alabiliyorsunuz ve aldığınız ürünleri sizlere aynı gün teslim ediyoruz.

"Market Place" sayfasına giderek, kazançlarınızı ve ürünleri inceleyebilirsiniz.

[Resim: market.png]

Test için Eklenen Ürünler;

[Resim: 1aylikpre.jpg] - [Resim: 3aylikpre.jpg] - [Resim: 6aylikpre.jpg]

Şuan test aşamasında olduğundan, kazanacağınız miktarlar ve pazar alanında ki ürünlerin fiyatları değişiklik gösterebilir. Konu ile ilgili her türlü istek, öneri ve görüşlerinizi konu altından bildirebilirsiniz. Bu forum hepimizin, hayırlısı ile hepimizin emekleriyle güzel bir içeriğe sahip olacak. iyi forumlar.
Hadi bakalım herkes için hayırlısı,umarım olay rayından çıkmaz Smile
Süper olmuş gerçekten, iyi düşünmüşsünüz. Böylece buralarda canlanmış olur Smile markete legendary silahlarda eklenirse rekabet olur diye düşünüyorum Big Grin
(02-06-2018, Saat: 22:25)JCKSOFT Adlı Kullanıcıdan Alıntı: [ -> ]Süper olmuş gerçekten, iyi düşünmüşsünüz. Böylece buralarda canlanmış olur Smile markete legendary silahlarda eklenirse rekabet olur diye düşünüyorum Big Grin

Gerekli ayarlamaları yapalım, hepsi bitsin. Daha sonra içeriğe karar vereceğiz, legendary silahları bende düşünmüştüm. Bu tarz önerileriniz var ise konu altından bizlere iletin, uygun görülürse yapılacaklar listesine ekleyelim. Smile
Kulağa hoş geliyor. Umarım bozulmadan devam eder.
Güzel olacak gibi görünüyor.
Umarım sıkıntı çıkmadan devam eder ve buralar canlanır Smile